FAST TRANSALATION | TAVS TULKOŠANAS EKSPERTS

Tulkošanas pakalpojumu cenas

Tulkošanas birojs Fast Translation nodrošina individuālu pieeju katram klientam, piedāvājot kvalitatīvus pakalpojumus par klientiem draudzīgām un pieejamām cenām.

Lai uzzinātu rakstisko tulkojumu izcenojumus, aplūkojiet cenu lapu PDF vai atsūtiet tulkošanai nepieciešamo materiālu uz e­pastu: liga@fasttranslation.lv, un mēs vidēji 30 minūšu laikā sagatavosim piedāvājumu.

SAZINIES AR MUMS

E-pasts: liga@fasttranslation.lv
Whatsapp: +371 29712156
Skype: fasttranslation.latvia

CENU veidošanas pamatprincipi:

Tulkojuma minimālais apjoms: 

1 lappuse (250 vārdu). Pastāvīgajiem klientiem – 200 vārdu (teksta apjoms, kaspārsniedz 200 vārdus, tiek uzskatīts par pilnu lappusi).

 

Standarta tulkojumi

24 stundās mēs vidēji tulkojam līdz 10 lappusēm teksta atkarībā no tā sarežģītības pakāpes un valodu kombinācijas. Minētā apjoma standarta tulkojumi tiek nodoti klientam nākamajā darbdienā.

 

Steidzami tulkojumi

Situācijās, kad tulkojums, kā tas praksē gadās, bija nepieciešams „jau vakar”, tulkošanas birojs Fast Translation nodrošina steidzamus tulkojumus dažu stundu laikā.

Vidēji 8 stundu laikā garantēti tulkojam līdz 8 (astoņām) lappusēm. Tulkojuma cena šajā gadījumā tiek aprēķināta saskaņā ar steidzamo tulkojumu cenrādi.

 

Apjomīgu tekstu tulkojumiem

Mēs sagatavojam individuālu cenu aprēķinu, kā arī piedāvājam klientam ērtāko izpildes termiņu!

Izmantojiet iespēju un noslēdziet ar mums sadarbības līgumu, jo pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam atlaidi 5% apmērā, kā arī apjoma atlaidi līdz pat 30%.

Citu pakalpojumu izcenojumi

Maketēšanas pakalpojumu un mutiskās tulkošanas cenas tiek noteiktas, pamatojoties uz stundas tarifu un darba veikšanai nepieciešamo stundu skaitu.

 

Noskaidrojiet teksta sarežģītības pakāpi, kā arī uzziniet sev nepieciešamā pakalpojuma izmaksas, sazinoties ar projektu vadītāju un nosūtot tekstu uz e‑pastu: liga@fasttranslation.lv