DAUDZVEIDĪGI VALODU PAKALPOJUMI

SAZINIES AR MUMS

Whatsapp +371 29712156
E-pasts: liga@fasttranslation.lv
Skype: fasttranslation.latvia

Jums ir nepieciešams līguma tulkojums no latviešu valodas angļu valodā, pilnvara bulgāru vai ungāru valodā, vēstule klientiem, paziņojums sadarbības partneriem franču valodā vai tehniska instrukcija ķīniešu valodā?


Tulkošanas birojs Fast Translation veiks jebkura formāta dokumentu tulkojumus vajadzīgajā valodā. Darbam mūsu starptautiskajā komandā ir piesaistīti arī citu valstu ārštata tulkotāji, kuru dzimtās valodas zināšanas nodrošina vislabāko rezultātu.
Fast Translation raksturo plaša tulkošanas pieredze un sniegto tulkošanas pakalpojumu rentabilitāte. Saglabājot vienotu terminoloģiju un stilu, mēs nodrošinām Jūsu iesniegto tekstu precīzu tulkojumu. Mēs strādājam ar pakalpojumu aprakstu, rokasgrāmatu, specifikāciju, biznesa piedāvājumu, pētījumu, tehnisko dokumentu, gada pārskatu, prezentāciju, reklāmas materiālu, katalogu, brošūru un cita veida tekstu tulkojumiem.


Mūsu tulkotāji un korektori strādā tandēmā, sasniedzot izcilu darba rezultātu. Specifisku tulkojumu un tekstu rediģēšanā iesaistām attiecīgo nozaru ekspertus. Korektūru un rediģēšanu veic speciālisti, kuriem teksta mērķa valoda ir dzimtā.

Pirms tulkojuma nodošanas klientam, tiek pārbaudīti šādi elementi:

  • tulkojuma integritāte, nepieciešamo tabulu un teksta iekļaušana;
  • precīza satura un terminoloģijas reprodukcija;
  • pareizrakstība, gramatika, un atbilstība valodas normām.
  • Veicot apjomīgus rakstiskos tulkojumus, mēs ņemam vērā klienta korporatīvo valodu un tās lietojumu. Sadarbība ar pasūtītāju nodrošina tulkojuma konsekvenci.