Tulkošanas Pakalpojumi
Rakstiskā tulkošana

Rakstiskā tulkošana

Rakstiskā tulkošana

Jums ir nepieciešams līguma tulkojums no latviešu valodas angļu valodā, pilnvara bulgāru vai ungāru valodā, vēstule klientiem, paziņojums sadarbības partneriem franču valodā vai tehniska instrukcija ķīniešu valodā? Tulkošanas birojs Rīgā Fast Translation piedāvā augsti kvalificētu, profesionālu tulkotāju pakalpojumus, kuri veiks jebkura formāta dokumentu  tulkojumus vajadzīgajā valodā. Mūsu starptautiskajā komandā strādā arī ārštata tulkotāji, kuru dzimtās valodas zināšanas spēj nodrošināt vislabāko rezultātu

Fast Translation raksturo plaša tulkošanas pieredze un sniegto tulkošanas pakalpojumu rentabilitāte. Saglabājot vienotu terminoloģiju un  stilu, mēs nodrošināsim Jūsu teksta precīzu tulkojumu. Mēs strādājam ar pakalpojumu aprakstu, rokasgrāmatu, specifikāciju, biznesa piedāvājumu, pētījumu, tehnisko dokumentu, gada pārskatu, prezentāciju, reklāmas materiālu, katalogu, brošūru un cita veida tekstu tulkojumiem.

Parasti tulkotājs un korektors strādā tandēmā, lai sasniegtu izcilu darba rezultātu. Ja tulkojamais materiāls ir specifisks, teksta rediģēšanā tiek iesaistīts attiecīgās nozares eksperts. Korektūru un rediģēšanu veic speciālisti, kuriem teksta mērķa valoda ir dzimtā.

Pirms tulkojuma nodošanas  klientam, tiek pārbaudīti šādi elementi:

  • tulkojuma integritāte, nepieciešamo tabulu un teksta iekļaušana;
  • precīza satura un terminoloģijas reprodukcija;
  • pareizrakstība, gramatika, un atbilstība valodas normām.

Veicot apjomīgus rakstiskos tulkojumus, mēs ņemam vērā klienta korporatīvo valodu un tās lietojumu. Sadarbība ar pasūtītāju nodrošina tulkojuma konsekvenci.

Tekstu rediģēšana un korekcija

Piedāvājam tekstu rediģēšanu, jēdzienisko un stila kļūdu labošanu, citātu, idiomu un terminu pārbaudi, jo zinām, ka pat viena kļūda dokumentā var izraisīt tālejošas sekas.

Tulkošanas birojs Rīgā Fast Translation var kļūt par jūsu partneri tekstu koriģēšanā, novēršot pareizrakstības, interpunkcijas, ortogrāfiskās kļūdas, kā arī formatējuma kļūdas.

Ja vēlaties, lai ikviens jūsu dokuments, prezentācija un reklāmas materiāls būtu nevainojams, tulkošanas biroja Fast Translation profesionālie redaktori  par to parūpēsies!

Korektūras vai rediģēšanas cena tiek aprēķināta, ņemot vērā zīmju skaitu dokumentā, teksta apjomu un izpildes termiņus.

Notariāli apstiprināti tulkojumi

Ja dokumentu tulkojums ir iesniedzams valsts un citās iestādēs Latvijā un ārvalstīs, tas nozīmē, ka Jums nepieciešams notariālais apliecinājums, ko piedāvā sagatavot tulkošanas birojs Fast Translation.

Lai uzzinātu notariālā apliecinājuma cenas, sazinieties ar mums kontaktu sadaļā.

Atslēgvārdi:

, ,