Tulkošanas Pakalpojumi
Profesionāli tulkošanas pakalpojumi

Profesionāli tulkošanas pakalpojumi

Profesionāli tulkojumi – Jūsu biznesa veiksmes atslēga!

Kāpēc mēs uzsveram, ka esam profesionāls tulkošanas birojs? Kāpēc uzskatām, ka mūsu uzņēmums atbilst šim kritērijam? Tāpēc, ka, uzsākot darbību, tieši profesionālais līmenis bija mūsu sākotnēji izvirzītais mērķis, un mēs esam to sasnieguši. Tāpat kā jebkurā citā nozarē, arī tulkošanas jomā uzņēmumu labo slavu veido darba darītāji, tāpēc mums ir ļoti svarīgi izvēlēties profesionālus tulkotājus ar atbildīgu pieeju darbam. Pirmajā acumirklī varētu šķist, ka tulkošana nepavisam nav sarežģīta lieta – cilvēkam, kas prot divas valodas vai saprot kādu svešvalodu, atliek vien oriģināla valodā radīto tekstu vārdu pa vārdam „pārcelt” tulkojumā. Tomēr tas nav tik vienkārši. Profesionālam tulkotājam pilnībā jāpārvalda vismaz divas valodas un to nianses, jāseko līdzi gan valodu attīstībai, gan nemitīgi jāpapildina savas zināšanas daudzās jomās, un tas mūsdienās, kad visas nozares strauji attīstās, ir īpaši svarīgi. Par profesionāļiem kļūst cilvēki, kas nenogurstoši pilnveido savas prasmes un radoši aug. Mūsu vidū ir daudz tādu darbinieku, tāpēc mēs spējam izprast un izpildīt visdažādāko nozaru klientu prasības un gūstam viņu atzinību un uzticību, nodrošinām tos ar kvalitatīviem tulkošanas pakalpojumiem, tādējādi sekmējot viņu biznesa attīstību.

Kvalitāte ir tulkošanas pakalpojumu galvenais kritērijs, tieši tāpēc augstu pacelta kvalitātes latiņa – no profesionālu tulkotāju izvēles līdz efektīvam projektu menedžmentam – ir mūsu darba vadlīnija.

Fast Translation tulkotāji ievēro visaugstākās profesionālās ētikas un kvalitātes normas, nodrošina lai visu dokumentu tulkošana būtu pareiza un precīza, saglabājot oriģināla stilu un tajā pašā laikā orientējoties tulkojuma valodas normās, tāpēc klienti uzticas mums.

Mums un mūsu klientiem svarīgās vērtības:

–          Kvalitāte

Labāko profesionāļu piesaistīšana, rūpes par tulkojumu kvalitāti un klientu servisu, maksimāla atdeve ikvienam tulkošanas projektam.

–          Operativitāte

Mūsdienu dinamiskajā vidē operativitātei ir milzīga loma. Tāpēc Fast Translation tulkošanas biroja panākumu atslēga ir ne vien stingri kvalitātes standarti, bet arī maksimāls pasūtījumu izpildes ātrums;

–          Konfidencialitāte

Jebkurš klients var justies drošs, sadarbojoties ar Fast Translation tulkošanas biroju. Mēs garantējam mums uzticēto tekstu konfidencialitāti.

Atslēgvārdi:

, , ,