Tulkošanas Pakalpojumi
Formatēšana, maketēšana

Formatēšana, maketēšana

Tulkojumu maketēšana, formatēšana

Uzņēmumiem un organizācijām arvien biežāk rodas nepieciešamība veidot dažādus materiālus – bukletus, preču katalogus, lietošanas instrukcijas, brošūras u. c., kas sniegtās informācijas papildināšanai ir ilustrēti ar krāsainiem attēliem, diagrammām, zīmējumiem un citiem grafiskiem elementiem un ir paredzēti tipogrāfiskai pavairošanai. Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc iespējas vienuviet saņemt tulkošanas, formatēšanas un maketēšanas pakalpojumus aizvien pieaug, tulkojumu birojs Rīgā Fast Translation sniedz saviem klientiem šādu iespēju.

  • Formatēšana ietver teksta „izskata”, piemēram, teksta un fona krāsu, fontu un citu raksturlielumu koriģēšanu, kas ir īpaši svarīgi, ievērojot korporatīvo un zīmola standartu.
  • Maketēšana tiek veikta tulkojamā materiāla sagatavošanas pēdējā fāzē, un tās mērķis ir izvietot teksta un vizuālos elementus tā, kā tas paredzēts gatavajā variantā saskaņā ar klienta ieceri.

Mūsu maketētāji strādā ar jaunāko programmatūru un sasniedz izcilu rezultātu, tāpēc varam piedāvāt arī jebkuru nestandarta grafisko risinājumu. Fast Translation apstrādā maketējamos materiālus un pēc saskaņošanas ar klientu nodod tos tipogrāfijā. Korektora un maketētāja kopdarbs nodrošina pilnīgu tulkotā dokumenta pārbaudi, nepieļaujot drukas vai mehānisko kļūdu iespējamību.

Fast Translation strādā ar šādām programmām: MS Access, MS PowerPoint, MS Photo Editor, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, CorelDraw un daudzām citām.

Mēs pieņemam pasūtījumus jebkurā formātā. Klienti var iesniegt kā papīra dokumentus, tā materiālus, kas ierakstīti disketēs, kompaktdiskos (CD) un pat zibatmiņā. Arī gatavo darbu varam nodot jebkurā Jums ērtā formātā, iekļaujot jebkura veida zīmējumus, tabulas, kserokopijas vai rasējumus.

Vēlos saņemt maketēšanas/formatēšanas pakalpojumu piedāvājumu

 

Atslēgvārdi:

, ,