Tulkošanas Pakalpojumi

Tulkošanas Pakalpojumi

 

Tulkošanas pakalpojumi - Tulkošanas birojs Rīgā - Fast Translation

Tulkošanas birojs Rīgā Fast Translation piedāvā pilnu tulkošanas servisu 24/7 visā Latvijā un ārpus tās. Tulkošanas pakalpojumi par izdevīgām cenām, nodrošinot stabilas partnerattiecības ar klientiem. Daudzu gadu garumā esam atpazīstamu zīmolu un dažādu nozaru uzņēmumu un organizāciju uzticams tulkošanas partneris. Mūsu uzņēmums sadarbojas ar labākajiem ārštata profesionāļiem – tulkotājiem, tulkiem, korektoriem, nozaru speciālistiem, tehniskajiem darbiniekiem. Īpašu uzmanību veltām klientu individuālajām prasībām, piedāvājot savas zināšanas arī vissarežģītāko tulkošanas uzdevumu risināšanā.

Ja jūsu uzņēmums vēlas uzrunāt jaunu mērķauditoriju ārvalstīs un pielāgot tai savu vēstījumu, Jums ir nepieciešami tulkošanas pakalpojumi, kas ir būtiska mūsdienu globālās ekonomikas sastāvdaļa. Tulkošanas birojs Rīgā Fast Translation var kļūt par uzticamu partneri ikviena projekta realizēšanā, jo tulkošana ir mūsu ikdiena!

Vadoties pēc klientu vēlmēm, tulkošanas birojs Rīgā Fast Translation nodrošina precīzu darba izpildi, piedāvājumā iekļaujot arī nestandarta tulkošanas risinājumus un pakalpojumus. Visdažādākie tulkošanas pakalpojumi vairāk nekā 30 valodās. Jūs saņemsiet augsti kvalificētu speciālistu tulkošanas ārpakalpojumus sev ērtākajā veidā un izpildes termiņā. Mēs spējam piedāvāt ne tikai plašas zināšanas un pieredzi, bet arī izcilu apkalpošanu, kvalitātes standartus, īpašas cenas un pieredzējušu ekspertu darbu.

Fast Translation  ir plašas zināšanas par tulkojamo materiālu tematiku. Mūsu tulkošanas pakalpojumi vienlīdz augstā kvalitātē ir pieejami gan fiziskām, gan juridiskām personām. Punktuāla termiņu ievērošana un elastīga cenu sistēma pastāvīgajiem un jaunajiem klientiem ir katra mūsu realizētā projekta prioritāte.

Tulkošanas birojs Rīgā Fast Translation ir mūsdienīgs, dinamisks uzņēmums, tulkošanas pakalpojumi plašā klāstā:

Mūsu tulkošanas pakalpojumi ietver visas nozīmīgākās nozares: medicīnu, finanses, speciālo tehniku, jurisprudenci, celtniecību un būvniecību, kokapstrādi, telekomunikācijas, mārketingu, tūrismu un IT, nodrošinām arī politiska satura un ES dokumentu kvalitatīvus tulkojumus.

Fast Translation tulkošanas speciālisti garantē dažādas tematikas augstvērtīgus tekstu tulkojumus, sākot ar reklāmas brošūrām un beidzot ar sarežģītu tehnisko rasējumu izstrādi nepieciešamajās valodās.

Apjomīgu pasūtījumu veikšanai mūsu tulkotāji izmanto arī tulkošanas atmiņas programmas – CAT. Šie rīki palīdz darbu veikt labāk, ātrāk un precīzāk!
Taču ir svarīgi atcerēties, ka CAT programmas automātiski neko netulko, bet tikai palīdz kvalificētiem tulkotājam, redaktoriem un korektoriem ikdienas darbā.

Vairākumam mūsu tulkošanas speciālistu ir ne tikai filoloģiska izglītība, bet arī profesionālas zināšanas kādā citā nozarē. Jūsu specializēto projektu tulkošanu, rediģēšanu un koriģēšanu veiks eksperti ar plašām praktiskām un akadēmiskām zināšanām.

Pēc klienta pieprasījuma veicam arī dažādu dokumentu tulkojumus ar noformējumu “1:1″, saglabājot oriģināla teksta formatējumu, kā arī tabulas, attēlus un citus grafiskos materiālus. Mēs strādājam ar visa veida elektronisko dokumentu pamata formātiem.

Fast Translation tulkošanas pakalpojumi visbiežāk tiek pieprasīti šādās valodās: angļu, čehu, dāņu, franču, holandiešu, igauņu, itāļu, krievu, ķīniešu latviešu, lietuviešu, norvēģu, poļu, somu, spāņu, vācu, zviedru.

Tulkošanas birojs Rīgā Fast Translation spēj nodrošināt tulkojumus arī citās valodās vai valodu kombinācijās pēc Jūsu pieprasījuma.

Tulkojumu konfidencialitāte un privātums

Noslēdzot vienošanos par sadarbību, tulkošanas birojs Fast Translation uzņemas atbildību par kvalitāti, pasūtījuma izpildes termiņiem un konfidencialitāti. Mēs garantējam pilnīgu drošību informācijai, ko tulkošanas birojam uztic klienti.

Tulkošanas birojs Rīgā Fast Translation nesniedz trešajām personām nekāda veida informāciju par tulkošanas pasūtījumiem, izņemot gadījumus, kas paredzēti Latvijas Republikas likumos. Sazinies ar mums jebkurā laikā

 Lai uzzinātu vairāk par mūsu tulkošanas pakalpojumiem, cenām sazinieties ar mums kontaktu sadaļā.

Atslēgvārdi:

, , ,