Par mums
Valodas

Valodas

Tulkošanas birojs Fast Translation piedāvā klientiem plaša spektra tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās.

Fast Translation sadarbojas ar dažādu nozaru pieredzējušiem ārštata tulkošanas speciālistiem ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē, tāpēc mēs spējam nodrošināt visdažādāko nozaru tekstu tulkojumus daudzu pasaules tautas valodās.

Mūsu plašais tulkošanas speciālistu tīkls ir izveidojis Fast Translation tulkošanas biroju par savdabīgu „poliglotu”, kas strādā ar tulkojamiem tekstiem ne tikai mūsu tuvāko kaimiņu –igauņu un lietuviešu, baltkrievu un krievu valodā, bet veic tulkojumus arī Eiropas un Ziemeļvalstu valodās, gan „lielajās”,  kā angļu, franču, vācu, kas vēstures gaitā kļuvušas par starptautiski lietotām valodām, gan ne tik plaši lietojamās: bosniešu, bulgāru, čehu, dāņu, grieķu, holandiešu, horvātu, itāļu, maķedoniešu, norvēģu, poļu, portugāļu, rumāņu, serbu, slovāku, slovēņu, somu, spāņu, turku, ungāru, zviedru u.c.  valodās.

Mūsu tulkotāju lokā ir pēc PSRS sabrukšanas izveidojušos neatkarīgo valstu, NVS un KF tautu valodu speciālisti, tāpēc mēs spējam nodrošināt tulkojumus arī armēņu, azerbaidžāņu, balkāru, gruzīnu, kazahu, moldāvu, turkmēņu, ukraiņu, uzbeku u.c. valodās.

Mūsu tulkošanas birojs sadarbojas arī ar Latvijas un ārvalstu austrumu valodu speciālistiem, tāpēc mums nesagādā problēmas veikt profesionālus tulkojumus pat arābu, bengāļu, persiešu (farsi), hindi, japāņu, javiešu, korejiešu, ķīniešu, malajiešu, nepāliešu, pandžabu, puštu, tamilu,  tibetiešu, urdu, vjetnamiešu u.c.valodās.

Atslēgvārdi:

, , ,