Par mums

Par mums

Mēs esam profesionāls tulkošanas birojs, tāpēc kvalitāte – no profesionālu tulkotāju izvēles līdz projektu menedžmentam – ir mūsu daraba galvenā vadlīnija. Mēs spējam saglabāt ikvienu uzsvaru un valodas emocionālo kontekstu, nodrošinot tulkojuma precizitāti un izpildes operativitāti. Ikdienas darbā tulkošanas birojs Rīgā Fast Translation balstās uz pastāvīgu zināšanu papildināšanu, strādājot ar vairāk nekā 30 valodām! Mūsu devums ir kas vairāk nekā 24/7 darbs, ko mēs ieguldām jūsu uzņēmuma attīstībā. Tā ir individuāla pieeja katram pasūtījumam un pilns serviss katrā pakalpojumu sniegšanas posmā.Operativitāte

Mēs zinām, ka mūsdienu dinamiskā vide pieprasa operativitāti. Tāpēc Fast Translation panākumu atslēga ir stingri kvalitātes standarti un maksimāls pasūtījumu izpildes ātrums.

Kvalitāte

Labāko profesionāļu piesaistīšana, rūpes par klientu servisu un tulkojumu kvalitāti, ir mūsu vizītkarte. Mūsu darbu raksturo maksimāla atdeve katram tulkošanas projektam.

Konfidencialitāte

Jebkurš klients var justies drošs, sadarbojoties ar Fast Translation. Mēs garantējam konfidencialitāti, un to apliecina klientu izrādītā uzticība.

Kāpēc izvēlēties FastTranslation tulkošanas pakalpojumus

Mēs esam profesionāļi, kas rod individuālu risinājumu katra klienta pasūtījumam. Fast Translation nodrošina tulkošanas pakalpojumus plašam vietējo un ārvalstu uzņēmumu lokam, valsts sektoram, kā arī privātpersonām. Uzskatām, ka veiksmīgu pakalpojumu priekšnoteikums ir kvalitāte, operativitāte un labs serviss. Mūsu galvenais resurss ir kompetenta, uz sadarbību orientēta komanda. Fast Translation sadarbojas ar dažādu nozaru pieredzējušiem ārštata tulkošanas speciālistiem visā pasaulē. Mēs atvieglojam jūsu ikdienas darbu. Mēs kļūstam par jūsu ikdienu ilgtermiņā.

Kā mēs nodrošinām ātrus tulkojumus

Veiksmes kods ir vienkāršs: mūsu tulkotāji strādā arī vakaros un brīvdienās: 24/7. Tāpēc mēs garantējam kvalitatīvus tulkojumus ātros izpildes termiņos. Neiespējamā misija ir iespējama: ar īsajiem tulkojumu termiņiem mūsu komanda tiek galā lieliski!