Google tulkotājs

Google tulkotājs

[translation_box languages=”Arabic,Bielarus,Bosnian,Bulgarian,Chinese (Traditional),Portuguese (Upper Guinea),Czech,Danish,Dutch,English,Estonian,Finnish,French,German,Greek,Hungarian,Italian,Japanese,Latvian,Lithuanian,Norwegian,Polish,Portuguese,Romanian,Russian,Slovak,Slovenian,Spanish,Swedish,Turkish,Uzbek” width=”100%” height=”200px” bgcolor=”white” txtcolor=”#000000″]

 

Vēlaties profesionālu tulkojumu?

Sazinieties ar Fast Translation

 

Kas ir Google tulkotājs?
Google tulkotājs ir ikvienam interneta lietotājam pieejama bezmaksas automātiskās tulkošanas programma. Tas sniedz iespēju ātri uzzināt tulkojamā vārda nozīmi, teikuma vai frāzes jēgu  daudzās valodās. Lietotājam tikai jāieraksta  oriģinālvalodas teksts programmas logā. Tā kā valoda ir specifiska un tikai cilvēkiem raksturīga saziņas forma, tad vismaz līdz šim izstrādātās automātiskās tulkošanas programmas ļoti reti spēj sniegt  adekvātu tulkojumu, pieļaujot daudz būtisku kļūdu,  tāpēc profesionāli tulkotāji un tulkošanas pakalpojumu uzņēmumi tās savā darbā neizmanto.

Kā rīkoties, lai uzlabotu tulkojumu kvalitāti?
Tulkošanas birojs Fast Translation atgādina, ka automātiskās tulkošanas programmas ir izmantojamas vienīgi atsevišķos gadījumos konteksta noskaidrošanai, jo tās nav paredzētas profesionālai un kvalitatīvai tulkošanai.

Svarīgi zināt!
Dažkārt klienti iesniedz mūsu birojam rediģēšanai automātiskajā tulkošanas programmā veiktu tulkojumu, tādējādi mēģinot ietaupīt līdzekļus uz dokumentu tulkošanu, jo tekstu rediģēšanas izmaksas ir zemākas par tulkošanas pakalpojumu izmaksām. Tas nav risinājums! Pārsvarā visu automātiskajā tulkošanas programmā veikto tulkojumu uzlabošana ir ļoti darbietilpīgs un vairumā gadījumu neproduktīvs process un būtībā rada nepieciešamību veikt  jaunu tulkojumu. Tāpēc  uzticiet šo darbu profesionālam tulkotājam, kas specializējas attiecīgās nozares tekstu tulkošanā.

Profesionāli Tulkošanas Pakalpojumi
FastTranslation

Atslēgvārdi:

, , ,